Kosmetyki lekarskie i apteczne

Zakres rynku w dermokosmetyce

Dermokosmetyka będzie docelowo używana w ambitnych pracach w dermatologicznym podstawowym badaniu naukowym, mikrobiologii, nowoczesnej technice kontroli i pomiaru, specjalnych substancjach czynnych i nowoczesnych formach zastosowania na bazie wydajnych surowców i opakowań, zawsze w interesującym rynku zbytu w zakresie dermatologii, aptek, klinik i chirurgów plastycznych. Częściowo mogą również zostać dokładniej zrozumiane i docelowo użyte także stare doświadczenia. Wyniki doświadczeń pozwalają produktom kosmetycznym, które posiadają specjalną zdolność sięgającą aż do granic lekarstw (Osobowość chwiejna emocjonalnie typu borderline). Dla tych produktów kosmetycznych zostaną opracowane wspólnie z firmami oferującymi strategie marketingowe i obronne.

Wspólnie z członnkami z zakresu dermokosmetyki i laboratorium kontroli będą dokumentowane zaświadczenia fizjologicznie dobrych jakościowo efektów. Na platformie wytycznych będą zakomunikowane produkty ze znakiem produktu funkcjonalnego, które obiecują kupcowi i kosumentowi rezultaty w dziedzinie dermokosmetyki. Odpowiedzią na wymaganie, aby móc pozwolić sobie na coś więcej z Państwa produktami kosmetycznymi, niż tylko na pielęgnację wierzchniej warstwy skóry, jest łatwo rozpoznawalny w zakupie, handlu i dla konsumenta nadruk „kosmetyk funkcjonalny“.

Opieka prawna w dziedzinie produktów typu borderlinie

Praca grupy roboczej Dermo znajduje się także między innymi w ważnym aspekcie oznakowania skuteczności produktu, która zbliża się do całkowicie legalnej strony granicy z prawem farmaceutycznym. Niektóre firmy mogą sobie bardzo dobrze wyobrazić produkty, których oznakowanie już zostało sprawdzone przez zespół prawników, wyposażone w odpowiedni znak jakościowy. Razem we współpracy z urzędami i instytucjami publicznymi mogą zostać opracowane prawnie bezpieczne projekty produktu.

Dalsze tematy

Znak produktu

  • praktyczne zastosowanie i sensowne wdrożenie zasad wypowiedzi działania (rozporządzenie dotyczące kosmetyków 1223-2009)
  • mezoterapia
  • bezsensowne ograniczenia nakładów
  • tak zwane substancje czynne w kosmetykach

Ta spółka akcyjna jest oczywiście także otwarta na wszystkie Państwa życznia tematyczne. Państwa życzenia projektów proszę przesłać do nas przez formularz kontaktowy.