Instytut kosmetyki

Instytut kosmetyki podlega szczególnie wysokim wymaganią organoleptyki i skuteczności. Odpowiednia grupa ICADY będzie zajmowała się wynikającym z tego zapotrzebowaniom.
Kosmetyczka inwestuje bardzo dużo uwagi klientom z instytutów kosmetycznych. Firmy, które umożliwiają kosmetyczką dzięki ich zaangażowaniu, swojeą ekskluzywną ofertę korzystnego zakupu produktu w LEH tylko tym kosmetyczką, zamiast prowadzenia kosztownych/ pracochłonnych rozmowów konsultacyjnych prowadzonych przez kosmetyczki, zostaną nagrodzone przez ICADĘ łatwo zrozumiałym znakiem jakości „instytutu ekskluzywnego“ .
Instytut kosmetyki cieszy się bezustannie nowymi substancjami czynnymi, kształtami produktów, możliwościami zastosowania i szansami na rynku. Powyższe ma na celu zakomunikowanie kolejnego zadania dla kosmetyczek, które są w kooperacji z organizacją zawodową kosmetyczek oraz które figurują jako członkowie ICADY. W ten sposób zostanie wprowadzona i rozpowszechniona nazwa także tych mniej znanych marek (których używają kosmetyczki)kosmetyczek na platforme informacyjnej ICADY.